Reklamace a vrácení zboží

Nejste spokojeni s dodaným produktem?

( odstoupení od kupní smlouvy / vrácení zboží )

Děláme vše pro to abyste byli spokojeni. I když pro Vás vybíráme jen ty nejlepší produkty, které jsou na trhu, může se stát, že s některým nebudete spokojeni. V tomto případě zboží zašlete  na adresu Ekomania.cz, Přátelství 986/19, 104 00, Praha. Velmi nám usnadníte práci pokud nám do níže uvedeného emailu zašlete následující informace. Pro řešení problému potřebujeme vědět, jestli požadujete výměnu nebo vrácení peněz a na jaký účet máme peníze vracet. Dejte nám také, prosím, vědět, s jakým produktem jste nebyli ve vaší objednávce spokojeni, rádi bychom to napravili, ať už pro váš další nákup nebo ostatní zákazníky.

Na základě zákona č. 367/2000 Sb. má zákazník právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí.

Přišlo Vám zboží nekompletní nebo poškozené?

Pokud bylo zboží v balíku poškozené nebo nekompletní, prosím, pošlete nám fotky a popis, z kterého poznáme jaké zboží bylo poškozeno nebo chybělo. Informace, prosím zasílejte na obchod@ekomania.cz. Situaci v nejkratší možné době zhodnotíme a navrhneme vám řešení. Věříme, že jednoduché a rychlé vyřešení těchto problémů také dělá spokojené zákazníky.

Mám převzít poškozený balík od dopravce?

Pokud byl balík z přepravy poškozený, je velmi pravděpodobné vzhledem k typu zboží, že žádné k žádnému poškození objednávky nedošlo. (např. krabice je lehce potlučená, ale obsahuje pytlíky s čajem). Pokud vyhodníte pouze lehké potlučení krabice, doporučujeme balík převzít a sepsat s dopravcem zápis o škodě. Kazdý závozník našich přepravců je k tomu vybaven.

V případě že je krabice velmi poškozená, mohl některý produkt vypadnout nebo se poškodit. Pokud se Vám poškození nezdá a nemáte z něj dobrý pocit zboží nepřebírejte. Dejte nám o tom vědet na obchod@ekomania.cz a my udělame vše, co je v našich silách, aby Vám co nejdříve přišel náhradní balíček. Pokud se chcete dozvědět více o našich dopravcích a o tom, jak zboží balíme, podívejte se podstránku doprava.

Používaním našich stránek souhlasíte s ukládaním souborů cookies na vašem zařízení. Kliknutím na tento odkaz můžete zjistit více. OK