Garance kvality

Ekomania.cz jsme založili, protože věříme, že by každý měl mít možnost používat doma kvalitní suroviny. Ať už pro to, že potřebujete prát prádlo v ekologickém prášku na praní, kvůli kožním nemocem nebo prostě pro to, že věříte stejně jako my, že žít šetrně je správné.

 Ekomania.cz ekologické produkty pro domácnost

Vybíráme pro vás suroviny, které sami používáme. Nabízíme široký výběr produktů, které využijete jak při uklízení a údržbě domácnosti, tak při vaření. Vybíráme jen to nejlepší. Některé produkty importujeme do České republiky ze zahraničí přímo od farmářů, jiné bereme od českých výrobců. Od těch, kteří smýšlejí podobně jako my a dělají věci s láskou.

Dodávat kvalitní suroviny je srdcem našeho eshopu. Snažíme se ale posunout o úroveň dál i naše služby. Kompletně. Všechny naše obaly jsou buď recyklovatelné nebo kompostovatelné. A to včetně uzavíratelných papírových obalů. Jejich zipy jsou vyrobeny ze škrobu.

Ekomania ekologické balení produktů

Důraz dáváme i na celý proces balení. Používáme papírové krabice a papírové výplně, které děláme ze starých použitých krabic.

Ekomania ekologické balení produktů Ekomania ekologické balení produktů Ekomania ekologické balení produktů Ekomania ekologické balení produktů

Napište nám, jak jste s našimi produkty spokojeni. Jestli máte nápad na vylepšení, budeme rádi. Děláme to pro vás, naše zákazníky a pro vaše domácnosti.

Používaním našich stránek souhlasíte s ukládaním souborů cookies na vašem zařízení. Kliknutím na tento odkaz můžete zjistit více. OK